Баланс житен бар 115 гр. црвени овошја

Баланс житен бар 115 гр. црвени овошја

40 ден.
Производител: ВИНЧИНИ
Шифра на производ: 016367
Достапност: На залиха
Количина:

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Макпрогрес е успешна интернационална компанија, лоцирана во источниот дел на Македонија. Во своето 30 годиншно постоење Макпрогрес преку континуирани инвестиции и висока стапка на раст прерасна во еден од водечките производители на кондиторски производи во Југоисточна Европа со извоз во повеќе од 55 земји во светот. Во производното портфолио има повеќе ...

Контакт

  • 033362289
  • 071246683
  • info@atastetoenjoy.com

Facebook

A taste to enjoy © 2021. UKION SHOPS
ВИНЧИНИ Баланс житен бар 115 гр. црвени овошја   .. Category: Product #: 016367 Regular price: 40 ден. 40 Available from: Макпрогрес доо