Чаша за бело вино

Чаша за бело вино

70 ден.
Шифра на производ: 047455
Достапност: На залиха
Количина:

* Чашите се брендирани со логото на ,,Kršla Vineyards’’ *

Чашата има среден волумен на телото и тесен отвор кои овозможуваат полесно да се почувствуваат мускатно - цветните ароми на виното. Оваа чаша има високо столче која може да се држи со раката а да не го загреете виното во чашата. Затоа е соодветна за овој тип на вино и ви дозлволува максимално уживање.

Цената се однесува на поединечна чаша.
Цената на пакет од 6 чаши изнесува 420 денари.

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Макпрогрес е успешна интернационална компанија, лоцирана во источниот дел на Македонија. Во своето 30 годиншно постоење Макпрогрес преку континуирани инвестиции и висока стапка на раст прерасна во еден од водечките производители на кондиторски производи во Југоисточна Европа со извоз во повеќе од 55 земји во светот. Во производното портфолио има повеќе ...

Контакт

  • 033362289
  • 071246683
  • info@atastetoenjoy.com

Facebook

A taste to enjoy © 2021. UKION SHOPS
Чаша за бело вино * Чашите се брендирани со логото на ,,Kršla Vineyards’’ * Чашата има среден волумен на телото и тесен отвор кои овозможуваат полесно да се почувствуваат мускатно - цветните ароми на виното. Оваа чаша има високо столче која може да се држи со раката а да не го загреете виното во чашата. Затоа е соодветна за овој тип на вино и ви дозлволува максимално уживање. Цената се однесува на поединечна .. Category: Product #: 047455 Regular price: 70 ден. 70 Available from: Макпрогрес доо