Чаша за црвено вино

Чаша за црвено вино

80 ден.
Шифра на производ: 047456
Достапност: На залиха
Количина:

* Чашите се брендирани со логото на ,,Kršla Vineyards’’ *

Големиот волумен на чашата и средната големина на отворот овозможуваат лесно вртење на виното во чашата и полесно да се ослободат овошните ароми на слива и шумски црвени бобинки. Поширокото и пониско тело на чашата овозможува виното да го развие својот мирис и арома, затоа е погодна за послужување на овој тип на вино.

Цената се однесува на поединечна чаша.
Цената на пакет од 6 чаши изнесува 480 денари.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Макпрогрес е успешна интернационална компанија, лоцирана во источниот дел на Македонија. Во своето 30 годиншно постоење Макпрогрес преку континуирани инвестиции и висока стапка на раст прерасна во еден од водечките производители на кондиторски производи во Југоисточна Европа со извоз во повеќе од 55 земји во светот. Во производното портфолио има повеќе ...

Контакт

  • 033362289
  • 071246683
  • info@atastetoenjoy.com

Facebook

A taste to enjoy © 2021. UKION SHOPS
Чаша за црвено вино * Чашите се брендирани со логото на ,,Kršla Vineyards’’ * Големиот волумен на чашата и средната големина на отворот овозможуваат лесно вртење на виното во чашата и полесно да се ослободат овошните ароми на слива и шумски црвени бобинки. Поширокото и пониско тело на чашата овозможува виното да го развие својот мирис и арома, затоа е погодна за послужување на овој тип на вино. Цената се однесу.. Category: Product #: 047456 Regular price: 80 ден. 80 Available from: Макпрогрес доо