Контакт

Локација

Адреса:
A taste to enjoy
Макпрогрес доо
Војдан Чернодрински 8
2310 Виница
Македонија
Телефон:
071246683

Контакт формулар

Име:


Адреса на е-пошта:


Порака:


Внесете го кодот во полето:

За Нас

Макпрогрес е успешна интернационална компанија, лоцирана во источниот дел на Македонија. Во своето 30 годиншно постоење Макпрогрес преку континуирани инвестиции и висока стапка на раст прерасна во еден од водечките производители на кондиторски производи во Југоисточна Европа со извоз во повеќе од 55 земји во светот. Во производното портфолио има повеќе ...

Контакт

  • 033362289
  • 071246683
  • info@atastetoenjoy.com

Facebook

A taste to enjoy © 2021. UKION SHOPS