Ризолини бисквити со ориз 350 гр.

Ризолини бисквити со ориз 350 гр.

63 ден.
Производител: ДОНИА
Шифра на производ: 084534
Достапност: На залиха
Количина:

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Макпрогрес е успешна интернационална компанија, лоцирана во источниот дел на Македонија. Во своето 30 годиншно постоење Макпрогрес преку континуирани инвестиции и висока стапка на раст прерасна во еден од водечките производители на кондиторски производи во Југоисточна Европа со извоз во повеќе од 55 земји во светот. Во производното портфолио има повеќе ...

Контакт

  • 033362289
  • 071246683
  • info@atastetoenjoy.com

Facebook

A taste to enjoy © 2021. UKION SHOPS
ДОНИА Ризолини бисквити со ориз 350 гр.   .. Category: Product #: 084534 Regular price: 63 ден. 63 Available from: Макпрогрес доо