MAXIGUARD ТРОСЛОЈНИ ЗАШТИТНИ МАСКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Maxiguard трослојни заштитни маски 5/1
Еднократни 3 слојни заштитни маски за лице (за возрасни и за деца) со висок степен на заштита - ..
15 ден.
без ДДВ: 13 ден.
Maxiguard трослојни заштитни маски 10/1
Еднократни 3 слојни заштитни маски за лице (за возрасни и за деца) со висок степен на заштита - ..
28 ден.
без ДДВ: 24 ден.
Maxiguard трослојни заштитни маски 50/1
Еднократни 3 слојни заштитни маски за лице (за возрасни и за деца) со висок степен на заштита - ..
98 ден.
без ДДВ: 83 ден.

За Нас

Макпрогрес е успешна интернационална компанија, лоцирана во источниот дел на Македонија. Во своето 30 годиншно постоење Макпрогрес преку континуирани инвестиции и висока стапка на раст прерасна во еден од водечките производители на кондиторски производи во Југоисточна Европа со извоз во повеќе од 55 земји во светот. Во производното портфолио има повеќе ...

Контакт

  • 033362289
  • 071246683
  • info@atastetoenjoy.com

Facebook

A taste to enjoy © 2021. UKION SHOPS