Кејкови и десертни коцки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Кејк 300 гр. страчатела
Со купување на овој производ  ДОНИРАТЕ 5 ДЕНАРИ за децата од СОС Детско село ..
68 ден.
без ДДВ: 65 ден.
Кејк 300 гр. какао
Со купување на овој производ ДОНИРАТЕ 5 ДЕНАРИ за децата од СОС Детско село ..
68 ден.
без ДДВ: 65 ден.
Кејк 300 гр. овошен
Со купување на овој производ ДОНИРАТЕ 5 ДЕНАРИ за децата од СОС Детско село ..
68 ден.
без ДДВ: 65 ден.
Кејк 300 гр. мраморен
Со купување на овој производ ДОНИРАТЕ 5 ДЕНАРИ за децата од СОС Детско село ..
68 ден.
без ДДВ: 65 ден.

За Нас

Макпрогрес е успешна интернационална компанија, лоцирана во источниот дел на Македонија. Во своето 30 годиншно постоење Макпрогрес преку континуирани инвестиции и висока стапка на раст прерасна во еден од водечките производители на кондиторски производи во Југоисточна Европа со извоз во повеќе од 55 земји во светот. Во производното портфолио има повеќе ...

Контакт

  • 033362289
  • 071246683
  • info@atastetoenjoy.com

Facebook

A taste to enjoy © 2021. UKION SHOPS