Сетови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сет за торта со подарок калап
СОДРЖИНА НА СЕТОТ: 1. Чокола крем 800гр. 2. Чокола чоколаден прелив 350гр. 3. Петит Бер бисквити ..
379 ден.
без ДДВ: 361 ден.
Сет за топло ладен колач
СОДРЖИНА НА СЕТОТ: 1. Чокола чокладен прелив 350гр. 2. Брауни какао 240гр. ..
142 ден.
без ДДВ: 135 ден.

За Нас

Макпрогрес е успешна интернационална компанија, лоцирана во источниот дел на Македонија. Во своето 30 годиншно постоење Макпрогрес преку континуирани инвестиции и висока стапка на раст прерасна во еден од водечките производители на кондиторски производи во Југоисточна Европа со извоз во повеќе од 55 земји во светот. Во производното портфолио има повеќе ...

Контакт

  • 033362289
  • 071246683
  • info@atastetoenjoy.com

Facebook

A taste to enjoy © 2021. UKION SHOPS