ВИНО

 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Чаша за бело вино
* Чашите се брендирани со логото на ,,Kršla Vineyards’’ * Чашата има среден волумен на телото и т..
70 ден.
без ДДВ: 67 ден.
Чаша за црвено вино
* Чашите се брендирани со логото на ,,Kršla Vineyards’’ * Големиот волумен на чашата и средната г..
80 ден.
без ДДВ: 76 ден.
Кршла Бел Камен 750 мл. суво бело вино
БЕЛ КАМЕН е перфектно куве суво бело вино добиено од сортите грозје Темјаника, Жилавка и Мускат. Ова..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Кршла Црн Камен 750 мл. суво црвено вино
ЦРН КАМЕН е суво црвено вино добиено од сортата грозје Вранец. Ова вино се одликува со прекрасна руб..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.

За Нас

Макпрогрес е успешна интернационална компанија, лоцирана во источниот дел на Македонија. Во своето 30 годиншно постоење Макпрогрес преку континуирани инвестиции и висока стапка на раст прерасна во еден од водечките производители на кондиторски производи во Југоисточна Европа со извоз во повеќе од 55 земји во светот. Во производното портфолио има повеќе ...

Контакт

  • 033362289
  • 071246683
  • info@atastetoenjoy.com

Facebook

A taste to enjoy © 2021. UKION SHOPS